Wyobraz sobie

Jak by to było gdyby ktoś podarował Ci czas, dokładnie tyle czasu ile potrzebujesz? Brzmi ciekawie? A gdyby dołożyć do tego jeszcze spełnione cele, marzenia, udany dzień, skończony projekt?

Planer Zaplanuj Swój Sukces

Planner Light

Zaprojektowaliśmy dla Ciebie planner w prostej formie tak, aby wesprzeć Cię w zaplanowaniu dobrego, udanego dnia, niezależnie od tego czym się zajmujesz. W wersji Light naszego plannera odnajdziesz miejsce na: plan dnia, listę rzeczy do zrobienia, telefonów i maili do wykonania, to co najważniejsze na dany dzień i miejsce na notatkę. Planner przypomni Ci o czymś ważnym dla siebie i o tym, by pić potrzebną do dobrego funkcjonowania wodę. Chyba, że nie wyobrażasz sobie dnia bez kawy – to Ty decydujesz.

Datę w naszym plannerze uzupełniasz sam. Możesz więc rozpocząć pracę z plannerem w dowolnej chwili w roku. Nasz planner jest uniwersalny, dzięki czemu możesz wykorzystać go w dowolnej sytuacji życiowej. Sprawdzi się zarówno w przygotowaniach do matury czy sesji na studiach jak i w organizacji wymarzonego ślubu, pracy biurowej czy własnej działalności. Kiedy lubisz kontrolować swój czas i zadania oraz analizować postępy, a także po prostu wtedy, gdy niezbędne jest rozpisanie planu dnia i zajęć dla siebie i rodziny.

Planner Bold

Jeśli natomiast Twoje zawodowe lub prywatne obowiązki wymagają od Ciebie zorganizowania zarówno spotkań, ważnych wydarzeń jak i treningu, to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy wersję Bold. Tą wersję łączy w całość wyjątkowa twarda okładka, której narożniki zostały dodatkowo zabezpieczone metalowymi okuciami.

Każdy planner w wersji Bold posiada funkcjonalną zakładkę, która sprawdzi się przy zaznaczaniu ważnego dla Ciebie na daną chwilę miejsca. Do każdego plannera zarówno w wersji Bold jak i Light dodajemy Certyfikat Zakupu, który jest podziękowaniem za zaufanie i wybór naszego produktu oraz gwarancją najwyższej jakości, gdyż wierzymy mocno, że użytkowanie plannera przyniesie Ci satysfakcję i pomoże spełniać to, co dla Ciebie ważne.

Planner Zaplanuj Swój Sukces

W czym tkwi sekret?

Planner Zaplanuj Swój Sukces

To proste! Jeśli poświęcasz kilka minut dziennie na zaplanowanie zadań i czynności w rzeczywistości oszczędzasz czas. A jeżeli do tego notujesz swoje myśli wykonujesz już pierwsze działanie ku temu, aby cel został spełniony. Potem już tylko działasz pamiętając o wszystkim, co ważne i zaznaczasz to, co zostało zrobione spełniając tym samym swoje cele, swoje marzenia i swoje projekty. To Ty jesteś tym, który podarowuje czas. Sukces jest wtedy naturalną konsekwencją, a spełnienie i radość życia wartością dodaną.

Pamiętaj! Twój sukces jest w Twoich rękach! Zaczynaj już! Zaczynaj tam gdzie jesteś i jako ten kim jesteś!

Instagram

It seams that you haven't connected with your Instagram account
Wszystkie zamówienia złożone od niedzieli 16 czerwca
do wtorku 25 czerwca zostaną wysłane po 26 czerwca 2019